ساغر هموله سه شنبه 8 اسفند 1396 04:29 ب.ظ نظرات ()

ال‌جی از آخرین تلویزیون اولد خود در CES 2018 رونمایی كرده كه با سایزی ۶۵ اینچی 4K، قابل رول شدن است.

ال جی از تلویزیون اولد رول شونده ۶۵ اینچی با رزولوشن 4K رونمایی كرد

ال‌جی آخرین تلویزیون خود مبتنی بر نمایشگرهای اولد را در جریان CES 2018 رونمایی كرد. این تلویزیون رول شدنی از وجود یك نمایشگر اولد ۶۵ اینچی با رزولوشن 4K بهره می‌برد. یكی از جالب‌ترین ویژگی‌های این تلویزیون، امكان رول شدن نمایشگر در جعبه‌‌ای است كه پایین این تلویزیون تعبیه شده است. با استفاده از این ویژگی كاربران می‌توانند پس از اتمام كار تلویزیون، آن را به‌صورت رول شده در جعبه‌ی پایین تلویزیون قرار دهند؛ فرایند رول شدن نمایشگر به‌صورت خودكار انجام خواهد شد.

البته شاید امكان جمع شدن نمایشگر تلویزیون باب میل تمام كاربران و حتی دغدغه‌ی شماری نباشد؛ اما ال‌جی با در نظر گرفتن مشتریانی كه دیدگاهی مینیمالیستیك به طراحی منازل خود دارند، این تلویزیون را تولید كرده است تا كاربران بتوانند در صورت عدم نیاز به نمایشگر، آن را جمع كنند و نمایی ساده‌تر به منزل خود ببخشند. ال‌جی اطلاعاتی در رابطه با تاریخ عرضه و همچنین قیمت تلویزیون جدید خود ارائه نكرده است. البته نبود اطلاعات در مورد تاریخ عرضه و قیمت چندان تعجب‌برانگیز نیست؛ چراكه در حال حاضر این تلویزیون یك نمونه‌ی مفهومی است و انتظار نمی‌رود در آینده‌ی بسیار نزدیك شاهد عرضه‌ی آن به بازار باشیم.

تلویزیون رول شدنی ال جی

به‌طور حتم این تلویزیون رول شدنی قیمت چندان پایینی نخواهد داشت. در حال حاضر تلویزیون‌های اولد 4K ال‌جی با سایز ۶۵ اینچ قیمت كمی ندارند و انتظار می‌رود امكان رول شدن، قیمت این محصول را بیش از پیش افزایش دهد.