ساغر هموله چهارشنبه 9 اسفند 1396 02:46 ب.ظ نظرات ()

Logo Maker Plus اپلیكیشنی برای اندروید است كه به كمك آن می‌توانید بدون نیاز به دانش یا تخصص، لوگوهای جذاب و زیبا طراحی كنید.

برنامه Logo Maker Plus: ساخت لوگوهای حرفه‌ای در اندروید

آغاز یك استارتاپ یا حتی یك كسب‌وكار شخصی و ساده، مراحل مختلف و متنوعی دارد؛ اما در این بین چند پیش‌نیاز وجود دارند كه فارغ از نوع كسب‌وكار یا هدف، مشترك هستند و استفاده از آن‌ها الزامی است. یكی از این موارد، طراحی یك لوگو و نشان از نام یا موارد مربوط به كسب‌وكار شما است.

از شركت‌های بزرگ و حرفه‌ای گرفته تا وب‌سایت‌های اینترنتی همگی دارای یك لوگوی اختصاصی هستند كه پیش از شكل‌گیری آن‌ها طراحی شده است. حتی وب‌سایت زومیت نیز از این قاعده مستثنا نیست و دارای لوگوی اختصاصی خود است. از آنجا كه طراحی لوگو نیاز به تخصص و افراد حرفه‌ای در زمینه‌ی طراحی دارد، باید برای طراحی آن دست به جیب شوید و طراحی لوگو را به افراد كاردان بسپارید؛ اما اگر حس می‌كنید استعداد نهفته‌ای در زمینه‌ی گرافیك و طراحی دارید یا سرمایه‌ای برای هزینه‌های طراحی لوگو و‌... ندارید؛ پیشنهاد می‌كنیم قبل از ناامید شدن، اپلیكیشن جذاب و موفق Logo Maker Plus را امتحان كنید.

Logo Maker Plus دارای هزاران آیكون، فونت، نشانه‌ی از پیش طراحی‌شده، شكلك‌ و‌... است كه می‌توانید با تركیب آن‌ها لوگوی اختصاصی خود را بسازید. وجود تعداد بالای قالب‌ها و طرح‌های پیش‌فرض در برنامه، باعث شده است كه نه‌تنها قادر به طراحی لوگوهای زیبا و حرفه‌ای باشید، بلكه لوگویی اختصاصی برای خود طراحی كنید؛ زیرا امكان آنكه شخص دیگری دقیقا تركیبی را كه شما به وجود می‌آورید، در Logo Maker Plus خلق كند، بسیار كم و نزدیك به صفر است. از همین رو می‌توانید با تكیه بر قالب‌ها و شكل‌های متعددی كه این برنامه در اختیار شما قرار می‌دهد؛ لوگویی را كه همیشه به دنبال آن بودید، طراحی كنید. این برنامه همچون نرم‌افزار فتوشاپ از لایه‌بندی آیتم‌ها نیز پشتیبانی می‌كند؛ به این معنا كه تمام قالب‌ها، فونت‌ها، استیكرها و موارد دیگری كه وارد بوم طراحی خود می‌كنید، همگی تا انتها قابل ویرایش و جابه‌جایی خواهند بود. با قابلیت امكان جستجوی برنامه می‌توانید كلمات مورد نظر خود را سرچ كنید تا آیكون‌ها یا موارد مرتبط با كلمه‌ی جستجوشده را پیدا كنید. در نهایت می‌توانید لوگوی طراحی‌شده را با كیفیت بسیار بالا و در فرمت PNG یا JPG ذخیره كنید و از آن در هرجایی كه دوست دارید، استفاده كنید. برای دانلود برنامه اندروید Logo Maker Plus می‌توانید از لینك زیر استفاده كنید.