ساغر هموله شنبه 19 اسفند 1396 03:31 ب.ظ نظرات ()

بامداد امروز، مراسم اسكار 2018 برگزار شد و برندگان شاخه‌های مختلف، مشخص شدند. با فهرست برندگان اسكار ۲۰۱۸ همراه باشید.

 برندگان اسكار 2018 معرفی شدند

نودمین مراسم جوایز آكادمی در لس آنجلس آمریكا به میزبانی مجری و كمدین معروف، جیمی كیمل بامداد امروز برگزار شد و زومجی نیز طبق روال سال‌های گذشته برندگان اسكار 2018 را فهرست كرده است.

بهترین بازیگر نقش مكمل مرد

برنده‌: سم راك‌ول

  • ویلیام دفو برای فیلم The Florida Project
  • وودی هارلسون برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
  • ریچارد جنكینز برای فیلم The Shape of Water
  • كریستوفر پلامر برای فیلم All the Money in the World
  • سم راك‌ول برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین گریم

برنده‌: Darkest Hour

  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Victoria & Abdul
  • فیلم Wonder

بهترین طراحی لباس

برنده‌: Phantom Thread

  • فیلم Beauty and the Beast
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Phantom Thread
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Victoria & Abdul

بهترین مستند

برنده‌: مستند Icarus

  • مستند Abacus: Small Enough to Jail
  • مستند Faces Places
  • مستند Icarus
  • مستند Last Men in Aleppo
  • مستند Strong Island

Dun******k

بهترین تدوین صدا

برنده‌: Dun******k

  • فیلم Baby Driver
  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Dun******k
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi

بهترین میكس صدا

برنده‌: Dun******k

  • فیلم Baby Driver
  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Dun******k
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi

بهترین طراحی صحنه

برنده‌: The Shape of Water

  • فیلم Beauty and the Beast
  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Dun******k
  • فیلم The Shape of Water

A Fantastic Woman

بهترین فیلم خارجی

برنده‌: A Fantastic Woman

  • فیلم A Fantastic Woman از كشور شیلی
  • فیلم The Insult از كشور لبنان
  • فیلم Loveless از كشور روسیه
  • فیلم On Body and Soul از كشور مجارستان
  • فیلم The Square از كشور سوئد

Call Me by Your Name

بهترین بازیگر نقش مكمل زن

برنده‌: آلیسون جَنی

  • مری جی بیلگ برای فیلم Mudbound
  • آلیسون جنی برای فیلم I, Tonya
  • لزلی مانویل برای فیلم Phantom Thread
  • لوری متكالف برای فیلم Lady Bird
  • اكتاویا اسپنسر برای فیلم The Shape of Water

بهترین انیمیشن كوتاه

برنده: Dear Basketball

  • انیمیشن Dear Basketball
  • انیمیشن Garden Party
  • انیمیشن Lou
  • انیمیشن Negative Space
  • انیمیشن Revolting Rhymes

Coco

بهترین انیمیشن

برنده: Coco

  • انیمیشن The Boss Baby
  • انیمیشن The Breadwinner
  • انیمیشن Ferdinand
  • انیمیشن Loving Vincent

بهترین جلوه‌های ویژه

برنده: فیلم Blade Runner 2049

  •  
    • فیلم Blade Runner 2049
    • فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2
    • فیلم Kong: Skull Island
    • فیلم Star Wars: The Last Jedi
    • فیلم War for the Planet of the Apes

بهترین تدوین

برنده‌: Dun******k

  • فیلم Baby Driver
  • فیلم Dun******k
  • فیلم I, Tonya
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین مستند كوتاه

برنده‌: Heaven Is a Traffic Jam on the 405

  • مستند Edith+Eddie
  • مستند Heaven Is a Traffic Jam on the 405
  • مستند (Heroin(e
  • مستند Knife Skills
  • مستند Traffic Stop

بهترین فیلم كوتاه

برنده: The Silent Child

  • DeKalb Elementary
  • The Eleven O'Clock
  • My Nephew Emmett
  • The Silent Child
  • Watu Wote/All of Us

بهترین فیلم‌نامه‌ی اقتباسی

برنده‌: Call Me by Your Name

  • فیلم Call Me By Your Name
  • فیلم The Disaster Artist
  • فیلم Logan
  • فیلم Molly’s Game
  • فیلم Mudbound

بهترین فیلم‌نامه‌ی اوریجینال

برنده‌: Get Out

  • فیلم The Big Sick
  • فیلم Get Out
  • فیلم Lady Bird
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین فیلم‌برداری

برنده‌: Blade Runner 2049

  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Dun******k
  • فیلم Mudbound
  • فیلم The Shape of Water

بهترین موسیقی متن

برنده‌: The Shape of Water

  • فیلم Dun******k
  • فیلم Phantom Thread
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین آهنگ اوریجینال

برنده‌: Remember Me

  • آهنگ Mighty River از فیلم Mudbound
  • آهنگ Mystery of Love از فیلم Call Me By Your Name
  • آهنگ Remember Me از انیمیشن Coco
  • آهنگ Stand Up For Something از فیلم Marshall
  • آهنگ This Is Me از فیلم The Greatest Showman

 

بهترین كارگردان

برنده‌: گیرمو دل تورو

  • پل توماس اندرسن برای فیلم Phantom Thread
  • گیرمو دل تورو برای فیلم The Shape of Water
  • گرتا گرویگ برای فیلم Lady Bird
  • كریستوفر نولان برای فیلم Dun******k
  • جردن پیل برای فیلم Get Out

 

بهترین بازیگر نقش اصلی مرد

برنده‌: گری اولدمن

  • تیموتی شلمی برای فیلم Call Me By Your Name
  • دنیل دی لوییس برای فیلم Phantom Thread
  • دنیل كالویا برای فیلم Get Out
  • گری اولدمن برای فیلم Darkest Hour
  • دنزل واشنگتن برای فیلم Roman J. Israel, Esq

بهترین بازیگر نقش اصلی زن

برنده‌: فرانسیس مك‌دورمند

  • سالی هاوكینز برای فیلم The Shape of Water
  • فرانسیس مك دورماند برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
  • مارگو رابی برای فیلم  I, Tonya
  • سیرشا رونان برای فیلم Lady Bird
  • مریل استریپ برای فیلم The Post 

 

 

بهترین فیلم

برنده‌: The Shape of Water

  • فیلم Call Me by Your Name
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Dun******k
  • فیلم Get Out
  • فیلم Lady Bird
  • فیلم Phantom Thread
  • فیلم The Post
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri