ساغر هموله یکشنبه 29 بهمن 1396 02:40 ب.ظ نظرات ()

رشد چشمگیر سهام لاجیتك در سال ۲۰۱۸، خبر از روند روبه‌رشد و پیشرفت بی‌وقفه‌ی این شركت بزرگ در سال‌های آتی می‌دهد.

عملكرد خوب لاجیتك با انتشار گزارش سه‌ماهه‌ی سوم سال مالی ۲۰۱۸

سهام شركت لاجیتك در گزارش درآمد سه‌ماهه‌ی سوم سال مالی ۲۰۱۸ حدود ۱۱ درصد افزایش داشت. علاوه بر افزایش ارزش سهام باید به رشد میزان فروش محصولات لاجیتك در سال ۲۰۱۷ نسبت به سال پیش اشاره كرد كه حدود ۱۸ درصد رشد داشته است.

در زمینه گیمینگ Gaming و اسپیكر تلفن همراه كه به Speaker Phone معروف است، به ترتیب به میزان ۵۷ و ۳۴ درصد رشد توسط لاجیتك گزارش شده است. علاوه بر این، فروش تجهیزات گیمینگ ASTRO نسبت به تمام فروش فصل اول افزایش یافته و چهار درصد از میزان كل فروش فصل سوم را به خود اختصاص داده است.

جدیترین محصولات لاجیتك در سال ۲۰۱۷

اسپیكر بلوتوث آلتیمیت ایرز با عنوان BLAST و MEGABLAST را باید از جمله‌ی محصولات جدید لاجیتك خواند كه با هدف افزایش تنوع در اسپیكرهای قابل حمل (Portable) لاجیتك تولید شدند. از توانایی این محصولات می‌توان به قابلیت كنترل از طریق ALEXA VOICE و اتصال از طریق وای‌فای و بلوتوث اشاره كرد. این محصولات مانند نسخه‌های مشابه خود یعنی MEGABOOM و BOOM 2 ضد آب و ضد ضربه و دارای طول عمر زیاد باطری هستند.

محصول بعدی هندزفری و ایرفون JAYBIRD RUN است. این هدست به‌صورت انحصاری برای ورزشكاران ساخته شده است. این محصول ضد عرق، ضد آب و دارای چهار ساعت طول عمر باطری است. RUN با پاور بانك همراه خود در مجموع می‌تواند ۸ ساعت شارژ داشته باشد.

در بخش گیمینگ و كیبورد نیز می‌توان به كیبورد كرفت و هدست ASTRO A20 كه برای سیستم‌های مختلف PS4 ،PC و XBOX طراحی شده‌اند اشاره كرد. در زمینه ماوس و اشاره‌گرها نیز می‌توان به ماوس لاجیتك MX ERGO اشاره كرد كه از نوع ماوس‌های ترك بال Trackball است.

در نهایت فروش خالص لاجیتك معادل ۸۱۲ میلیون دلار بود كه بیشترین میزان فروش یك فصل در تاریخ لاجیتك است.

از آمارهای دیگر می‌توان به افزایش فروش تا میزان ۲۵% محصولات VC و ۳۴% اسپیكر تلفن همراه  Speaker Phone P710E اشاره كرد.

 لاجیتك در شماری از كشور‌ها عملكرد بسیار خوبی ارائه كرده است كه از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره كرد:

  • افزایش فروش ۳۰ درصدی در بازار آمریكا
  • افزایش فروش دو درصدی در بازار‌های اروپا، خاورمیانه و آفریقا
  • افزایش فروش ۲۳ درصدی در آسیا و اقیانوسیه

 در پایان می‌توان گفت كه روند روبه‌رشد لاجیتك نشان از كیفیت محصولات و رضایت مشتریان در نقاط مختلف دنیا دارد. كسب این رضایت نیز بی‌شك بدون در نظر گرفتن معیارهایی مانند كیفیت نهایی تولید، قیمت مناسب و متناسب با كیفیت كالا و رفع نیاز مشتریان میسر نخواهد بود. اسپیرو به‌عنوان نماینده انحصاری خانواده محصولات لاجیتك در ایران، مفتخر به عرضه این برند به ایرانیان است.