ساغر هموله یکشنبه 6 اسفند 1396 05:02 ب.ظ نظرات ()

سال گذشته ایرپاور اپل به همراه آیفون ۱۰ و آیفون ۸ معرفی شد. حال بر اساس گزارش مك‌اوتاكارا، این شارژر بی‌سیم در ماه مارس به بازار عرضه می‌شود.

ایرپاور اپل ماه مارس به بازار عرضه می‌شود

ایرپاور (AirPower)، پد شارژ بی‌سیم اپل است. سطح بیضی شكل محصول به اندازه كافی بزرگ است و می‌تواند آیفون ۱۰، آیفون ۸ و ۸ پلاس را به همراه اپل واچ شارژ كند. این پد می‌تواند تا سه دستگاه را به طور همزمان شارژ كند.

ایرپاور با هدفون ایرپاد نیز كار می‌كند؛ البته اگر جعبه‌ی جدید ایرپاد با قابلیت شارژ بی‌سیم را خریداری كنید. به احتمال زیاد جعبه‌های جدید ایرپاد با قابلیت شارژ بی‌سیم به طور همزمان با ایرپاور عرضه می‌شوند؛ هر چند در گزارش مك‌اوتاكارا به این موضوع اشاره‌ای نشده است.

مك‌اوتاكارا تاریخ خاصی برای عرضه ایرپاور اعلام نكرده است؛ اما در گزارش خود ذكر می‌كند كه ایرپاور اپل در ماه مارس به بازار عرضه می‌شود و انتظار می‌رود كه این پد بی‌سیم از طریق فروشگاه اپل و فروشگاه‌های شخص ثالث مانند بست‌بای در دسترس قرار بگیرد.

هنوز جزئیاتی در مورد قیمت محصول در دسترس نیست. یك خرده فروشی لهستانی سال گذشته، پیش‌بینی كرده بود كه قیمت ایرپاور ۱۹۹ دلار خواهد بود؛ اما بعید به نظر می‌رسد كه یك فروشگاه مستقل بتواند به یكی از محصولات آینده اپل دسترسی پیدا كند و اطلاعاتی از آن به دست بیاورد.