ساغر هموله دوشنبه 7 اسفند 1396 12:04 ب.ظ نظرات ()

نسل جدید موتورسیكلت‌های افسانه‌ای تریومف اسپید تریپل با دو مدل S و RS رونمایی شد.

نسل جدید تریومف اسپید تریپل رونمایی شد

شركت موتورسیك‌سازی بریتانیایی مشهور تریومف (تلفظ انگلیسی ترایمف، Triumph) با برگزاری مراسمی ویژه، از نسل جدید سری افسانه‌ای اسپید تریپل (Speed Triple) كه با مدل T309 در سال ۱۹۹۴ آغاز شد، رونمایی كرد.


پیشرانه‌ی استاندارد این دو مدل با حجم ۱۰۵۰ سی‌سی با تغییرات ریز و درشت بسیار و یا دقیق‌تر، ۱۰۵ تغییر در قسمت‌های مختلف هر مدل همراه شده است. پیشرانه‌ی جدید، همانند به‌رورسانی در سری‌های تایگر و استریت تریپل تریومف، پاسخ‌دهی بهتر و دور موتور بالاتر را با قدرت ۱۵۰ اسب بخار (۱۰ اسب بخار بیشتر از نسل قبل) و ۱۱۷ نیوتن‌متر گشتاور (۷ نیوتن‌متر بیشتر از نسل قبل) در اختیار S و RS قرار داده است. علاوه بر پیشرانه و قوای فنی، نسل جدید اسپید ترپیل به تغییراتی چون اگزوزهای سفارشی برند Arrow مجهز شده است تا خوش‌صداترین مدل در این سری از محصولات تریومف باشد. نمایشگر ۵ اینچی و تمام رنگی TFT، پنج حالت سواری مختلف، دكمه‌های كنترلی مجهز به چراغ، كروز كنترل و چراغ‌های دی‌تایم از ویژگی‌های استاندارد هر دو مدل S و RS هستند. مدل RS با ویژگی‌هایی چون سیستم هوشمند ABS پیچ (با قابلیت غیرفعال كردن)، سیستم كنترل كشش، حالت سواری «پیست» و سیستم استارت بدون كلید همراه است. این مدل در مقایسه با S، حدود ۳ كیلوگرم وزن كمتری دارد.


تریومف اسپید تریپل 2018 / Triumph Speed Triple S & RS

مدل‌های S و RS، بهترین هندلینگ را در بین محصولات سری اسپید ترپیل برند تریومف خواهند داشت. سیستم تعلیق برند Showa با قابلیت تنظیم كامل در مدل S و سیستم تعلیق برند Ohlins در مدل RS، ترمزهای پرقدرت M4.34 برند برمبو در جلو و تایرهای دیابلو سوپركورسا برند پیرلی از دیگر موارد مهم مدل‌های جدید این برند بریتانیایی هستند. تیم مهندسی تریومف با طراحی مدرن و جذاب، رینگ‌ها و خفه‌كننده‌های جدید، جزئیات فیبركربن در بدنه، ساختار مات آلومینیوم (بخش عقب) و تزئینات صندلی‌ها نمای S و RS را به‌روزرسانی كرده است.

برند تریومف، یكی از مشهورترین شركت‌های موتورسیكلت‌سازی جهان است كه توجه زیادی به جزئیات طراحی محصولات خود دارد. دقیت و حساسیت مونتاژ، رنگ‌آمیزی، كیفیت ساخت و حتی تحویل موتورسیكلت در این برند كاملاً متفاوت است. نسل جدید اسپید تریپل تریومف، با داشتن تجهیزات و فناوری‌های مدرن استاندارد، قوای فنی بالا، طراحی جذاب و كیفیت ساخت بی‌نظیر باردیگر نظر طرفداران دنیای موتورسیكلت را جلب كرده است. قیمت پایه‌ی دو مدل R و RS به‌ترتیب معادل ۱۴ هزار و ۳۵۰ دلار و ۱۶ هزار و ۳۵۰ دلار است.

مدل‌های خانواده‌ی اسپید ترپیل، اولین موتورسیكلت‌هایی بودند كه با الهام از طرح «استریت فایتر» ساخته شدند. موتورسیكلت‌های اسپرت این طرح، اساساً پنل‌های پوششی كمتری دارند تا ظاهر تهاجمی‌تری پیدا كنند. خانواده‌ی سری اسپید تریپل تریومف در طول ۲۴ سال، مدل‌های مختلف و متنوعی را به خود دیده است؛ آخرین مدل این سری در سال ۲۰۱۶ عرضه شد. مدیران تریومف برای به‌روزرسانی خط تولید و سری اسپید تریپل، دو مدل جدید S و RS را به عنوان محصولات سال ۲۰۱۸ این برند انگلیسی در نظر گرفته‌اند. در جریان مراسم رونمایی این دو مدل در كارخانه‌ی تریومف، اسپید ترپیل S و RS به عنوان قدرتمندترین، هوشمندترین و خوش فرمان‌پذیرترین مدل‌های این سری اصیل معرفی شدند.

تریومف اسپید تریپل 2018 / Triumph Speed Triple S & RS