ساغر هموله دوشنبه 7 اسفند 1396 12:08 ب.ظ نظرات ()

مایكروسافت در راستای توازن هر چه بیشتر بین عملكرد و مصرف باتری حالت Ultimate Performance را به ویندوز ۱۰ اضافه می‌كند.

مایكروسافت حالت نهایت عملكرد را به ویندوز 10 اضافه می‌كند

مایكروسافت در راستای توازن هر چه بیشتر بین عملكرد و مصرف باتری حالت Ultimate Performance را به ویندوز ۱۰ اضافه می‌كند.

در یك سال گذشته، مایكروسافت مدام در حال اضافه كردن ویژگی‌های جدید به ویندوز ۱۰ بوده است. ویندوز ۱۰ اس به عنوان یك نسخه‌ی مجزا معرفی شد و ویندوز ۱۰ بیزنس به عنوان بخشی از مایكروسافت ۳۶۵ عرضه شد. همچنین، ویندوز ۱۰ پرو برای ورك استیشن‌ها ارائه شد. ارائه‌ی نسخه‌های مختلف ویندوز ۱۰ تلاشی برای بخش‌بندی بازار و تصاحب جداگانه‌ی هر بخش بوده است. با وجود اینكه مایكروسافت در نسخه‌ی ویندوز ۱۰ پرو برای اجرای بهتر در ورك استیشن‌ها، بسیاری از ویژگی‌ها را حذف كرده است، به تازگی قابلیت حالت نهایت عملكرد را اضافه كرده است كه به نظر فوق‌العاده می‌رسد. در زیر تشریح مایكروسافت از این قابلیت را می‌خوانید:

ما قصد داریم به عنوان بخشی از تلاش خود در راستای ارائه‌ی بهترین عملكرد، Ultimate Performance را معرفی كنیم. ویندوز تا كنون گزینه‌های زیادی برای برقراری تعادل بین عملكرد و مصرف انرژی داشته است. در طول زمان، ما به مجموعه‌ای از تنظیمات رسیده‌ایم كه به سیستم عامل این امكان را می‌دهد كه بر اساس كاری كه از سیستم می‌كشیم تنظیمات متناسب را سریعا انتخاب كند.
در گزینه‌ی جدید كه بر پایه‌ی گزینه‌ی High-Performance ترتیب داده شده است، با استفاده از تكنیك‌های مدیریت نیرو یك گام دیگر در حذف تأخیرهای كوچك پیش رفته‌ایم.

اگر از ویندوز ۱۰ پرو FW استفاده می‌كنید، می‌توانید از همان قسمت كنترل پنل یا پاور آپشنز كه سایر تنظیمات وجود دارند، Ultimate Performance را فعال كنید.