ساغر هموله دوشنبه 7 اسفند 1396 11:15 ق.ظ نظرات ()

 این روزها تاثیر تكنولوژی و سرعت رشد آن در زندگی ما ملموس‌تر از گذشته شده است تا جایی‌كه بدون استفاده ازامكانات آنلاین، وبسایت‌ها و اپلیكیشن‌ها عملا جایی از زندگی روزمره می‌لنگد. خیلی طبیعی ست كه این موج فناوری و اطلاعات، صنعت‌هایی با مكانیزم پیچیده‌تری چون " بیمه" را نیز فرا بگیرد.

خرید بیمه شخص ثالث با شرایط باورنكردنی

حتما تا به حال با این مسئله مواجه شدید كه هنگام خرید بیمه یا تمدید بیمه نامه بدنبال منبع مطمئنی باشید كه تمامی اطلاعات اعم از قیمت، سطح پوشش، رضایت از خدمات و ... را از تمامی شركت‌های فعال در این حوزه یكجا در اختیار شما قرار بدهد، تا مثلا برای خرید بیمه شخص ثالث براحتی می‌توانستید ارزانترین و مناسب‌ترین بیمه را انتخاب كنید!...

بیمی‌لاین سامانه خرید آنلاین بیمه از هر شركت ارائه دهنده بیمه، بر بستر وب و اپلیكیشن است كه توسط تیمی با سابقه در صنعت بیمه، مدیریت می‌شود و با رویكردی منسجم همچنان فعالیت خود را ادامه می‌دهد كه دارا بودن پشتوانه‌ای چون تجربه خوب در این عرصه، خود به تنهایی باعث تضمین خریدی مناسب برای مشتریان‌اش است.

 بیمه‌نامه را آنلاین بخرید و رایگان تحویل بگیر

بیمی‌لاین سامانه فروش بیمه آنلاین

بیمی‌لاین علاوه بر اینكه بزرگترین تجمیع كننده شركت‌های بیمه است خودش یكی از ارائه دهندگان بیمه  تحت  نظر بیمه مركزی است كه به همین دلیل هزینه‌های واسط فروش بیمه را به مقدار قابل توجهی  كاهش داده، علاوه بر این مزیت امكان بیمه شدن بصورت قسطی را نیز برای كاربران فراهم كرده  است تا وسیله نقلیه خود را بصورت آنلاین و قسطی بیمه نمایند.

خبر خوب دیگر اینكه! بیمی‌لاین هر هفته در كانال تلگرامی و یا پیج اینستاگرامش خرید بیمه را برای یكی از مشتریان خوش شانس، به قید قرعه كاملا رایگان می‌كند!

 در وقت اضافه، خودتو بیمه كن !

بیمی‌لاین سامانه‌ای است كه می‌توانید بصورت 24ساعته درخواست خرید بیمه نامه تان را در آن ثبت كنید كه با در نظر گرفتن مشكلات خرید آفلاین بیمه نامه، مثل سردرگمی در انتخاب مناسبت‌ترین شركت بیمه یا امكان مقایسه بین قیمت‌ها یا دریافت عدم یك مشاوره بی‌دردسر،  می‌توان گفت بیمی‌لاین بهترین گزینه است كه تونسته  تمامی این مشكلات را بطور كامل حل كنه و شما به راحتی در هر ساعتی از شبانه روز در كمال آرامش و راحتی با ورود به www.bimiline.com می‌توانید بیمه خود را انتخاب، شركت‌های بیمه و قیمت‌ها را مقایسه و فرآیند خرید خود را تكمیل نمایید. 

اگر بدنبال ارزان‌ترین بیمه شخص ثالث و یا هر بیمه‌ی دیگری هستید، كافیست تنها با ۵ كلیك بیمه شوید و بیمه نامه را رایگان و بدون پرداخت هزینه‌ی ارسال،  درب منزل و یا محل كار دریافت نمایید!

برای خرید بیمه نامه شخص ثالث از وبسایت بیمی‌لاین باید اول:

بیمی لاین

  1. وارد وبسایت شوید و گزینه بیمه شخص ثالث را از بین سایر بیمه‌ها انتخاب نمایید
  2. كارت ماشین و بیمه‌نامه را كنار خودتان نگه دارید و فیلدهای انتخاب برند خودرو، مدل خودرو، سال ساخت، سابقه عدم خسارت و تاریخ انقضا بیمه نامه راپر كنید.

(برای بدست آوردن میزان تخفیف عدم خسارت بیمه، در صورتی‌كه بیمه‌نامه‌ای كه در دست شماست یكساله باشه و از كوپن‌های آن استفاده نكرده باشید باید عدد تخفیف درج شده را با عدد یك جمع كنید و به تخفیف یك سال اضافه نمایید) و در آخر هم تاریخ انقضا بیمه نامه را وارد می‌كنید و دكمه مقایسه قیمت‌ها را می‌زنید

بیمی لاین

  1. سپس لیستی از شركت‌های بیمه بهمراه قیمت، سطح پوشش و میزان رضایت از پرداخت خسارت و ... را مشاهده می‌كنید.
  2. در قدم بعدی، شركت بیمه‌گر مورد نظر را انتخاب و اطلاعات بیمه نامه و فردی را پر كنید.
  3. و در صورتی خرید نقدی می‌باشد تمام مبلغ و یا خرید قسطی، تنها با پرداخت پیش پرداخت بیمه خود را بخرید.

آیا بیمی‌لاین خدمات دیگری برای مشتریان دارد؟

یكی از مهم‌ترین دغدغه‌ها بهنگام بروز حوادث رانندگی چگونگی ارزیابی میزان خسارت وارد شده است. خوب است بدانید كه بیمی‌لاین تنها شركت ارائه دهنده ارزیابی خسارت جمهوری اسلامی ایران است كه تضمین می كند در این زمینه می‌تواند بهترین تسهیل كننده باشد. یعنی شما در هنگام بروز تصادف می‌توانید از خدمات ارزیابی و تعیین مقصر حادثه‌ی سامانه‌ی بیمی لاین بهرمند شوید.

بیمی‌لاین این خدمت را به عموم مردم ارایه می‌دهد و فرقی نمی‌كند از كجا بیمه خریده باشید، مهم این است كه در لحظاتی كه به كمك احتیاج دارید، كنارتان باشند.